Екскурсійні тури в Перу (2019-2020)

Головна / Країни / Екскурсійні тури в Перу (2019-2020)

Тури в Перу

Спробуйте знайти хоч одного мандрівника, який би не мріяв побувати в загадковому загублене місто інків під назвою Мачу-Пікчу. Туристичний оператор «Week-End» допоможе вам здійснити цю заповітну мрію – від вас потрібно тільки вибрати тури в Перу на офіційному сайті компанії.

Які ще прекрасні місця та пам’ятки приховує ця чудова країна в Південній Америці? Оголошувати весь список ми звичайно не будемо, але є пару місць, побувати в яких ви просто зобов’язані J. За відправну точку подорожі по республіці краще взяти чарівне місто Куско. Тут вас зустрінуть з щирою привітністю і гостинністю. Обов’язково відвідайте хоча б одну оглядовий майданчик, щоб повністю насолодитися неймовірно красивою панорамою на місто.

Неподалік від Куско перебувати Агуас Кальєнтес – містечко біля підніжжя гори, на якій і перебувати стародавнє селище інків Мачу-Пікчу. Тури в Перу від компанії «Week-End» – це унікальний шанс побачити цей таємничий місто своїми власними очима. На це диво можна дивитися годинами. Кожен, хто тут побував, обов’язково задає собі питання: «Як же інки примудрилися створити город на горе». Краса тутешніх місць природи воістину зачаровує своєю самобутністю і неповторністю.

Але не одним Мачу-Пікчу єдиним! В Перу є дуже багато дивних і неординарних місць. Одні з таких: монастир Санта Каталіна в Арекіпа, острови Балестас і оазис Хуанкачина, Ікітос – перуанська Амазонія, озеро Сандовал, район Мірафлорес в Лімі. Відправитися в тури в Перу разом з компанією «Week-End», варто тільки заради того, щоб спробувати легендарну перуанську кухню. Ви більше ніде не скуштуєте чорну кукурудзу, делікатес з морської свинки і сирне морозиво. Повірте нам на слово, ви точно будете здивовані гастрономічними уподобаннями перуанців.

ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

×