• Русский
 • Українська
 • Національний парк Корковадо – найцікавіший парк Коста-Ріки

  Головна / статті / Національний парк Корковадо – найцікавіший парк Коста-Ріки

  Чим так приваблює до себе увагу туристів Національний парк Корковадо в Коста-Ріці? Це дивовижне місце знаходиться на тихоокеанському узбережжі і розташовується на півострові під назвою Оса. Чудова природа Влажнотропічеськие лісу в її первозданному вигляді і різноманітність представників флори і фауни вражають своєю красою туристів.

  Тут немає готелів, розважальних закладів та магазинів. Сюди ще практично не добралася цивілізація. Прогулюючись по парку туристичними стежками, ви можете зустріти всього лише кілька лісничих сторожок – єдина згадка про присутність в цьому місці людини.

  Як з’явився парк Корковадо?

  На шляху до появи національної перлини Коста-Ріки було дуже багато перешкод. У зв’язку з приїздом поселенців, заняттям мисливством та проведенням промислової рубки лісу, біологи і вчені з багатьох країн світу об’єдналися в боротьбі за збереження найбільшого Влажнотропічеськие лісу в Центральній Америці і вплинули на владу Коста-Ріки. В результаті цього 31 жовтня 1975 року уряд було оголошено про припинення лісозаготівельних робіт і полювання на території новоспеченого національного парку Корковадо.

  Що ви зможете побачити, відвідавши парк Корковадо?

  Територія парку налічує вісім екосистем, розташованих на 54 тисячах гектарів лісу. Серед величезної кількості різних дерев (близько 500 різновидів) найбільш виділяється бавовняне дерево, висота якого сягає 70 м, а диметр стовбура – 3 м.

  Якщо ви любите спостерігати за пернатими мешканцями, то поїздка в парк Корковадо стане для вас справжнім задоволенням. Ви зможете на власні очі побачити політ низки живуть тут червоних ара, популяція яких є найбільшою в країні.

  Ви – шанувальник земноводних? Тоді вам точно буде на що подивитися! Серед великої кількості рептилій і амфібій в парку можна зустріти отруйну змію кайсак і справжню прозору жабу.

  Ну і, звичайно ж, 140 різновидів ссавців і цілих 10 тисяч видів комах в своєму природному середовищі існування, безсумнівно, привернуть вашу увагу.

  І це не єдині багатства Національного парку Корковадо! Для туристів – дослідників надається можливість відвідати легендарну печеру Сальсіпуедес і бухту Дрейк-Бей.

  Опинившись в цьому парку, ви обов’язково переконайтеся в тому, що саме тут можна познайомитися з незайманою природою і по достоїнству оцінити її первозданну красу.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×