Пейзажі Північного В’єтнаму

Головна / В'єтнам, Камбоджа, Лаос, М'янма (Бірма) / Пейзажі Північного В’єтнаму

⇒ЗАКАЗАТЬ КРУИЗЫ ОН-ЛАЙН⇐

⇒КУПИТЬ АВИАБИЛЕТЫ ПО МИНИМАЛЬНЫМ ЦЕНАМ⇐

Ханой – Халонг – Ніньбінь – Ханой – Лаокай – Сапа – Лаокай – Ханой
Тривалість: 8 днів / 7 ночей

1 день: приліт в Ханой

2 день: Ханой – Халонг (круїз з вночі на кораблі) (сніданок, обід, вечеря)
Сніданок у готелі.
8:00: Переїзд в бухту Халонг (час у дорозі – близько 3,5 години з зупинкою на фабриці кераміки).
12.00: Прибуття в Халонг.
12:30: Трансфер на причал. Розміщення на кораблі. Вітальний напій. Прогулянка на катері з відвідуванням печер. Купання на пляжі острова Тітов (якщо дозволяє погода). Для любителів риболовлі безкоштовно організовується нічна ловля кальмара. Обід і вечеря на борту корабля. Ніч на кораблі, що стоїть на якорі в закритому море в комфортній каюті (м’яке ліжко, душова з гарячою водою, кондиціонер).

3 день: Рано вранці перед сніданком у нас буде можливість зустріти схід сонця на борту корабля. Ранкова гімнастика (по в’єтнамської традиційної школі «Тайчи»). 7:30 Сніданок (шведський стіл) на борту корабля. За бажанням можна орендувати (до 2-х годин) каяк для катання по морю, між скелями, огляд гротів і пошук таємничого затоки «приземлився Дракона». Після сніданку на кораблі, продовження морської прогулянки у напрямку до берега. Обід з морських делікатесів на борту. Після обіду о 11:00 здача номера і висадка на берег. 12.00: індивідуальний трансфер з російськомовним гідом в Ніньбінь (Ninh binh). Час в дорозі приблизно 3 години. Розміщення в готелі. Ніч в Нінь Бінь.

4 день: Сніданок в готелі. Зустріч з гідом в 08.00. Екскурсія «Чанг Ан + комплекс пагод Бай Дінь» (Орієнтовна тривалість туру 7-8 годин) – Відвідування Бай Дінь – найбільшого буддійського храмового комплексу. Комплекс Байдін складається зі Старої пагоди, побудованої в 1136 рік (займає 27 га), і Нової пагоди, побудованої в період з 2003 по 2010 роки на території 80 га. Повернення в готель. Ніч в Ніньбінь.

5 день: Після сніданку в готелі – зустріч з гідом. О 08.00 початок екскурсії: «Хоа Ли (Hoa Lư) і прогулянка по річці Кень Га» (приблизна тривалість 7-8 годин). Переїзд в Хоа Ли – колишню стародавню столицю В’єтнаму, відвідування храмів імператорів Дінь і Ле- найбільших буддійських храмів В’єтнаму, Огляд панорами Хоа Ли з висоти. Обід в місцевому ресторані Anh Dung – Ninh Binh Прогулянка на джонці в Національний парк Там Кок. Вас чекає прогулянка на човні по річці серед рисових полів, оточених скелями і таємничими гротами зі сталактитами. Знайомство з особливостями життя в’єтнамського села. Після екскурсії переїзд з гідом в Ханой (авто з кондиціонером). Час в дорозі приблизно 2,5- 3 години. Прибуття в Ханой. Трансфер на ж / д вокзал. Відправлення в Лаокай на нічному поїзді. Ніч в поїзді (4-місне купе з кондиціонером).6 день: Зустріч на вокзалі з гідом. Лаокай – містечко на кордоні з Китаєм, де вранці на місцевому ринку збираються торговці з різних племен, що проживають в навколишніх горах. Переїзд в Сапу (близько 34 км, з набором висоти близько 1200 м) Прибуття в Сапу, розміщення в готелі, сніданок. Відвідування Срібного водоспаду, села етнічної групи “Zao” тафина.

7 день: Після сніданку піша екскурсія в село Таван етнічної групи Zay, знайомство з побутом життям і традиціями місцевих жителів. Відвідування ротанга моста. Вільний час для відвідування ринку. Трансфер на вокзал. Ніч в поїзді (4-місне купе з кондиціонером).

8 день: Прибуття в Ханой. Оглядова екскурсія по Ханою (тривалість 3,5 – 4 години) Після екскурсії індивідуальний трансфер з російськомовним гідом в аеропорт. Реєстрація на рейс.

Вартість туру: на людину в двомісному номері, USD:
ГОТЕЛІ 3 * = 1225 дол
Халонг – Golden Lotus / Bai Tho cruise – Standard
Ніньбінь – Bai Dinh Hotel – Deluxe
Поїзд Ханой -Лаокай standard train – Купе на 4 чол
Сапа – Bamboo Sapa Hotel – Standard

ГОТЕЛІ 4 * = 1315 дол
Ханой – Chalcedony Hotel – Deluxe City View
Халонг – Garden Bay cruise – Deluxe
Ніньбінь – Cuc Phuong Resort 4 * – Bungalow Deluxe double
Поїзд Ханой -Лаокай standard train – Купе на 4 чол
Сапа – U Sapa – Superior

ГОТЕЛІ 5 * = 1480 дол
Ханой – Sheraton Hanoi Hotel – Deluxe
Халонг – Royal Wing cruise – Deluxe
Ніньбінь – Emeralda Resort – Superior
Поїзд Ханой -Лаокай – standard train – Купе на 4 чол
Сапа – Victoria Sapa 4 * + – Superior

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-Розміщення в готелях по програмі;
-харчування: сніданки в готелях по програмі (6 сніданків), + 4 обіду, + 1 вечеря;
-індивідуальні трансфери з російськомовним гідом по програмі;
-індивідуальні екскурсії з російськомовним гідом по програмі;
вхідні квитки на зазначені пам’ятки;
-2 пляшки питної води в день під час туру;
-білети на поїзд Ханой – Лаокай – Ханой;
-пріглашеніе на візу до В’єтнаму.

Додатково оплачуються:
-Міжнародний переліт;
-доплата за нічний трансфер (20:00 – 05:00);
-віза по прильоту до В’єтнаму: 25 дол (одноразовий в’їзд);
-страхування;
-Напої, міні-бар в готелі;
-все витрати, не зазначені в програмі

    ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

    Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    ×