• Русский
 • Українська
 • індія, Непал, тибет, королівство Бутан

  Головна / / індія, Непал, тибет, королівство Бутан

  Тури в Індію

  Існують на Землі такі країни, які притягують людей з різноманітними пристрастями і захопленнями, бо кожен може знайти тут саме те, до чого лежить душа. Індія – якраз одна з цих вражаючих, по – справжньому чарівних, країн. З урахуванням всіх ваших запитів і побажань компанія Week-End пропонує вам тури в Індію. На нашому сайті ви можете вибрати будь-який напрямок на свій смак. Під час подорожі ви познайомитеся з багатющою культурою цього древнього держави, його релігією, мистецтвом і історією.

  Вирушаючи до Індії, ви отримуєте унікальну можливість відвідати безліч визначних пам’яток світового значення. Серед них знамениті усипальниці Тадж Махалу, Червоний форт, форт Амбер, Ворота Індії, палаци Раджастана, кам’яні Гати Варанасі для проведення ритуалів, золотий храм Амрітсар, знаменитий Палац Вітрів Хава Махал, національний парк Рантамбор з рідкісними хижаками – тиграми.

  Особливе задоволення ви відчуєте милуючись красою, які відкриваються з оглядових майданчиків. Обов’язково подивіться як сходить сонце або його захід над сніговими Гімалаями.

  Відвідавши Індію одного разу, ви обов’язково захочете туди повернутися знову і знову.

  Не пропустіть можливість придбати тури в Індію від туристичного оператора Week-End. Ця подорож запам’ятається вам яскравими враженнями на все життя.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×