• Русский
 • Українська
 • Великобританія і навчання

  Головна / / Великобританія і навчання
  Ваша заповітна мрія – це навчання в Британії? Туристична компанія Week-End зі знанням справи організовує для вас швидке отримання студентської візи і надходження до обраного ВНЗ у відповідності з усіма вимогами, що пред’являються. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам уникнути допущення ряду помилок, що стосуються подачі необхідного пакету документів під час вступу. Також дуже важливим нюансом є співбесіда у візового офіцера.Поступово до навчального закладу Англії, ви зможете:

  1. Отримати диплом, який буде котируватися у всіх країнах світу.
  2. Відвідувати лекції відомих професорів, і брати участь в різних конференціях.
  3. Реалізовувати набуті знання і навички на практиці в фірмах потенційних роботодавців з перспективою подальшого працевлаштування.

  Абітурієнти, які бажають пройти навчання в Британії, повинні знати кілька нюансів:

  • Зарахування резидентів до ВНЗ виконується не по результатам традиційних вступних іспитів (їх там немає), а при наявності двох сертифікатів GCSE і A-level;
  • Зарахування іноземних абітурієнтів відбувається на підставі отриманих документів про освіту або свідоцтва про проходження програми підготовки;
  • При негативному рішенні резидент отримує відповідне повідомлення;
  • При позитивному рішенні – сертифікат про зарахування.

  Вартість навчання в Британії залежить від декількох факторів – це рівень бажаного освіти і, звичайно ж, обраний вами ВНЗ.

  Компанія Week-End пропонує також цілий комплекс послуг, пов’язаний з питаннями отримання освіти в Англії, дізнатися про який ви можете у нашого менеджера, зателефонувавши за вказаним на сайті контактним номером телефону. Ми допоможемо здійснити вашу найзаповітнішу мрію!

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×