• Русский
 • Українська
 • Віза в Канаду Київ

  Оформити візу в Канаду Київ

  Віза в Канаду, зверніться зараз – ми працюємо для Вас! Віза в Канаду – наші фахівці Вам допоможуть.

  Термін розгляду від 5 робочих днів. Подача в Києві без особистої присутності !!!

  від 80 євро + консульський збір

  Канада – країна з унікальною природою. Для того щоб потрапити туди і вільно пересуватися по території цієї чудової країни, необхідно оформити візу в Канаду Київ. Незалежно від мети вашого поїздки, отримати візу самостійно не так просто. Потрібно знати всі тонкощі роботи Канадського посольства. Туристичне агентство Week-End готове взяти на себе всі клопоти по збору та оформлення документів. Все що потрібно від вас – це пройти співбесіду, на якому ви повинні будете довести свою спроможність оплачувати проживання та медичне лікування, в разі необхідності, а також готовність повернутися додому. Тобто переконати працівника посольства в своїй благонадійності.

  Щоб оформити візу в Канаду Київ, потрібно визначитися з метою вашого візиту в цю країну. Це може бути подорож, працевлаштування, навчання, бізнес, лікування, транзит в іншу країну. Для оформлення візи необхідно підготувати стандартний перелік документів, ознайомитися з яким ви можете на нашому сайті. При бажанні, за допомогою наших досвідчених фахівців вся процедура пройде без вашого особистої присутності.

  Якщо ви плануєте часто відвідувати Канаду, то можете відкрити багаторазову візу. Така віза в Канаду для українців видається строком на 10 років.

  Вартість візи визначається за кожним конкретним випадком індивідуально. Крім рахунку за обслуговування консульства, додатково оплачується консульський збір. Також враховується ваш час знаходження в країні і екстреність оформлення документів.

  При дотриманні всіх умов, віза може бути готова вже через 2 тижні.

  Отримати кваліфіковану консультацію та задати питання ви можете в офісі нашого агентства Week-End особисто або по телефону. Наші фахівці допоможуть вам отримати візу в Канаду швидко і якісно.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×