Візи до країн Африки

Оформити візи в країни Африки

Як швидко оформити візи в країни Африки? Які документи для цього потрібні? Які є нюанси в процесі оформлення? На ці та безліч інших питань вам відповість візовий менеджер туристичної компанії Week-End і надасть вам максимальне сприяння в процесі отримання позитивної відповіді на відвідування будь-якої країни африканського континенту.

Відповідно до міжнародної угоди громадянам України з метою відвідування деяких країн Африки обов’язково потрібно заздалегідь отримати дозвіл на в’їзд. Важливим нюансом є ще те, що існує необхідність спеціальної вакцинації напередодні вильоту. У більш розвинених африканських країнах прищеплюють в самому аеропорту по прильоту в пункт призначення. Навіщо це робити? Відповідь дуже проста – для забезпечення безпечного перебування на африканському континенті, так як там можна заразитися безліччю рідкісних хвороб, імунітету від яких немає у громадян України.

Віза в Африку для українців надається в залежності від мети поїздки:
· Гостьова;
· Приватна;
· Робоча;
· Ділова;
· Туристична.

Для отримання будь-якого виду дозволів необхідний певний перелік документів і анкет, з приводу яких вас детально проконсультує наш фахівець з візами. Найбільш часто відкривається туристична віза, для її отримання слід звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Саме такі фахівці працюють в компанії Week-End.

Для того щоб швидко і без проблем оформити візи в Африку, зателефонуйте нашому досвідченому фахівцеві з візами, номер телефону якого ви знайдете на сайті компанії. Кожен наш клієнт гарантовано отримує вичерпну консультацію з усіх його питань, а також допомогу при зборі необхідного пакету документів, заповненні анкетних даних.

    ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

    Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    ×