• Русский
 • Українська
 • Візи до країн Азії

  Оформити візи в Азію в Києві

  Індія

  30 днів перебування – 95 доларів – онлайн віза
  60 днів перебування-125 доларів – не термінове оформлення в посольстві
  60 днів перебування – 220 доларів -Термінова оформлення в посольстві
  Термін оформлення 3 дня. Термінове оформлення 1 день. У вартість включено консульський збір. Ціна єдина для дорослих і дітей. Подача документів в Києві без особистої присутності !!!

  Таїланд

  1 в’їзд до 60 днів перебування, термін дії до 3 міс. – 60 доларів
  Термін розгляду 5 днів. Відкриття віз в Посольстві в Києві здійснюється, в разі якщо запланована поїздка ПОНАД 15 ДНІВ перебування !!! Подача без особистої присутності. Ціна єдина для дорослих і дітей.

  Китай

  1 в’їзд 30/90 – 100 доларів
  2 в’їзду 30 + 30/180 – 130 доларів
  Мульти віза 1 рік – 600 доларів
  Термін розгляду 7 днів. Розгляд за 3 дні доплата +25 доларів за терміновість. Вартість єдина за дорослих і дітей.

  Сінгапур

  до 30 днів перебування – 65 доларів
  Оформлення візи онлайн! У вартість включено консульський збір. Ціна єдина для дорослих і дітей. Термін розгляду до 3 днів.

  Малайзія

  від 30 до 60 днів перебування – 50 доларів
  У вартість включено консульський збір. Ціна єдина для дорослих і дітей. Термін розгляду до 7 днів.

  Тайвань

  250 доларів-1 в’їзд, перебування до 30 днів
  300 доларів-багаторазовий в’їзд (при наявності раніше віз Тайваню)
  Подача тільки в Москві !!! Ціна єдина для дорослих і дітей. У вартість включено консульський збір. Термін розгляду 7 днів.

  Хочете полетіти на відпочинок в азіатські країни? Туристичне агентство Week-End допоможе здійснити вашу мрію. Плануючи поїздку, вам необхідно оформити візи в Азію. Наші фахівці проконсультують вас в цьому питанні і допоможуть уникнути труднощів при підготовці документів. Співпрацюючи з туристичним агентством Weed-End, ви максимально економите свій час і сили.

  Різновиди і терміни азіатських віз

  Ви можете відкрити візу на будь-який проміжок часу. Для цього, бажано, заздалегідь підготуватися. У вас повинна бути оплачена бронь в готелі і куплений квиток на літак.

  Одна з різновидів віз – це ділова. З такою візою ваше перебування в країнах Азії можливо до 3-х місяців. За 3 робочих дня ви можете оформити візу, припустимо, в Індію і перебувати там протягом зазначеного часу. Вартість визначається за кожним конкретним випадком індивідуально. Уточнити всі подробиці ви можете, звернувшись до візових консультантів агентства Weed-End.

  Громадянам України подавати документи на візу в Таїланд слід в Києві. Але не у всіх є можливість і час їхати в столицю. До того ж, якщо ви збираєтеся перебувати в східному державі не більше 15 днів, то отримати дозвіл можна після прибуття, в аеропорту.Оформлення візи в Таїланд в посольстві займе до 5 робочих днів, і дає можливість перебування там до 6 місяців.

  Ще одна з видів віз – туристична. Маючи таку візу, ви можете перебувати в країні до 30 днів, наприклад, в Тайвані. Отримати дозвільний документ можна в 7 денний термін. У вас є можливість відкрити багаторазову візу, при наявності раніше віз до цієї країни. Звертаємо вашу увагу, що оформити візу в Тайвань можливо тільки в Києві. З усіх питань рекомендуємо зв’язатися з нашими фахівцями по телефону або, завітавши до офісу Weed-End особисто.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×