• Русский
 • Українська
 • Візи до Великобританії

  Оформити візи в Британії та Ірландії в Києві

  Вам необхідно терміново оформити візи до Британії в зв’язку з майбутньою поїздкою в цю країну? Візовий фахівець туристичної компанії Week-End вам в цьому обов’язково допоможе. Процес отримання даної візи не такий простий, адже посольство Англії ретельно перевіряє документи і при виявленні найменшого невідповідності може відмовити. Ми підкажемо вам як правильно, а головне швидко впоратися з цим завданням.

  Що необхідно для отримання візи до Британії?

  Для початку потрібно визначитися з метою візиту. На сьогоднішній день візи до Британії для українців надається наступних типів:

  • Туристична;
  • Робоча;
  • Студентська;
  • Сімейна (для родичів);
  • Бізнес – віза.

  Від вибору візи залежить ціна і тривалість перебування в країні. Якщо це туристична віза, то спочатку вона видається короткостроково на 180 календарних днів, при подальших поїздках термін перебування може збільшуватися на період: 2 – 10 років. Робоча віза так само класифікується на кілька видів залежно від кваліфікації. Найдорожча – це віза на навчання. Пакет документів для її оформлення залежить від віку і навчання (для школярів та абітурієнтів).

  З нашою допомогою візи до Британії Київ гарантовано буде в ваших руках. Ми зробимо за вас всю роботу. Вам потрібно буде тільки особисто надати необхідний пакет документів і здати свої біометричні дані (відбитки пальців).

  Візи в Ірландію

  Фахівці туристичного оператора Week-End можуть допомогти вам оформити візу в Ірландію. Щоб потрапити в цю дивовижну країну необхідно отримати саме ірландську національну візу. Більш детальну інформацію щодо віз ви можете дізнатися у кваліфікованого візового менеджера нашої компанії, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном. Ми будемо раді вам допомогти!

  Британія

  від 60 євро + консульський збір
  Особиста подача документів тільки в Києві !!! Термін розгляд від 14 робочих днів.

  Ірландія

  від 60 євро + консульський збір
  Подача документів тільки в Києві без особистої присутності !!! Термін розгляду від 14 робочих днів.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×