• Русский
 • Українська
 • Візи до Європи для українців в Києві

  Якщо ви думаєте, що з введенням безвізового режиму з країнами Євросоюзу, візи в Європу для українців не потрібні, то ви дуже глибоко помиляєтеся. Є безліч нюансів в цьому питанні, з якими вам допоможе розібратися візовий фахівець туристичної компанії Week-End.

  Особливості безвізового режиму

  Довгоочікуваною подією для жителів України стала відміна віз для в’їзду в країни Євросоюзу і перебування в них протягом 90 днів за півроку. Таким чином, ви зможете вільно відвідати наступні країни:
  · 22 держави, що входять в Євросоюз (крім Ірландії і Великобританії);
  · 4 держави Шенгенської зони, які не є членами ЄС (Ліхтенштейн, Ісландія, Швейцарія і Норвегія);
  · 4 держави, які розглядаються в якості кандидатів на приєднання до країн Шенгенської зони (Болгарія, Кіпр, Румунія, Хорватія).

  Основною умовою для перетину кордонів перерахованих вище країн є наявність біометричного паспорта. Але в процесі проходження прикордонного контролю, працівники митниці можуть поцікавитися метою вашої поїздки і попросити надати додаткові документи, про які ви можете дізнатися у нашого фахівця за візами.

  Оформити візи в Європу обов’язково знадобиться в тому випадку, якщо вам необхідно тривале перебування в країнах ЄС у зв’язку з постійним проживанням, працевлаштуванням і навчанням. Саме для таких цілей відкриваються відповідні види віз:

  1. Робоча.
  2. Ділова.
  3. Студентська.
  4. Дозвіл на проживання.

  Вартість кожної окремої візи формується в залежності від терміновості отримання і часу перебування в країні.

  Якщо вам терміново знадобилися візи в Європу в Києві, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів і скористайтеся послугами візового фахівця компанії Week-End.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×