⇒КУПИТИ АВІАБІЛЕТИ ПО НИЗЬКИМ ЦІНАМ⇐
Музеї Мехіко-Тахін-Папантла-Коста-Есмеральда-археологічна зона Земпоала-Киауиштлан-Веракрус-Фабрика сигар-водопад Сальто-де-Эйипантла-Природний заповідник Нансияга-Катемако-Ла-Вента-Вільяермоса-Паленке-Місоль Ха-Бонампак-водоспад Веліб-Ха-археологічна зона Кохунлич-лагуна Бакалар-Четумаль-Тулум-Сеноті-Канкун
11 ДНІВ / 10 НОЧЕЙ
Індивідуальний тур. Вартість під запит
1-й день: Прибуття в Мехіко.
2-й день: Оглядова екскурсія – Піраміди Теотіуакан – повернення в готель в Мехіко. Оглядова екскурсія по Мехіко. Тут Вас чекають прекрасна музеї, театри, парки і ресторани. Під час екскурсії Ви побачите: Сокало – головну площу країни, розвалини стародавнього міста ацтеків Теночтітлан, Кафедральний Собор і багато іншого. Піраміди Теотіуакан – стародавнє місто, розташоване в 50 кілометрах на північний схід від міста Мехіко. Справжній місто таємниць і загадок. Побачите Піраміду Місяця і Піраміду Сонця, а також Дорогу Мертвих.
3-й день: Антропологічний музей Мехіко – Шочимилько – Музей Долорес Ольмедо, повернення в готель в Мехіко. Антропологічний музей – символ міста, найважливіший державний музей Мексики, розташований в парку Чапультепек. В музеї знаходиться унікальна колекція археологічних і антропологічних експонатів доколумбової епохи, знайдені на території Мексики. Шочимилько – затишне містечко, розташоване за 28 км від Мехіко. Це так звана мексиканська Венеція, тільки замість гондол тут «trajineras» – місні дерев’яні човни. Будинок – Музей Долорес Ольмеда – унікальне місце для розуміння культурної епохи Мексики початку минулого століття. Долорес це знаменита підприємниця, филантропист і музикант, відомий своєю дружбою з Дієго Рівера і Фрідою Кало, мексиканськими художниками. Основу експозиції музею складає приватна колекція картин Дієго Рівери. Всього в колекції 137 картин Рівери, 25 робіт Фріди Кало і більше 600 старожитностей доколумбової епохи.
Музеї Мехіко
4-й день: Мехіко – 300 км – Тахін – Папантла – 100 км – Коста-Есмеральда Тахін – археологічний сайт штату Веракрус. Це древній дивовижний місто, руїни якого були випадково виявлені археологами під товщею землі серед дрімучих джунглів в центральній частині мексиканського штату Веракрус. Тахін був найбільшим центром цивілізації стародавнього племені тотонаків. Місце ексклюзивного туризму. Гігантська 6-ти ярусна піраміда “ніш”, являющяяся живим календарем, вразить вашу уяву.
Переїзд в штат Веракрус – один з найкрасивіших і колоритних штатів Мексики. Папантла – затишне містечко, що входить в список мексиканських “чарівних” минигородов, в перекладі з нуатль його назва означає “місце шумних птахів”. Після Папантла ми прибуваємо на красиве узбережжя Мексиканської затоки – Коста-Есмеральда – місце, де вода і пісок зливаються воєдино. Тут можна розслабитися і насолодитися легким морським бризом. Ніч.
5-й день: Коста-Есмеральда – археологічна зона Земпоала – Киауиштлан – Веракрус Виключно затишна археологічна зона Земпоала сходить до класичного періоду культури тотонаків. Це місце знаходиться дуже близько від історичної точки, де в 16 столітті об’єдналися Старий і Новий Світ. Саме сюди вперше підійшли кораблі Кортеса. Саме тут відбулася зустріч індіанців з іспанцями, яка призвела до настільки драматичного фіналу. Це місце – Киауиштлан – місце звідки почалася конкіста Мексики. Звідси тур направляється в Веракрус. Це портове місто, розташоване на узбережжі Мексиканської затоки, де завжди панує веселість. Це найбільше місто штату з багатими музичними традиціями, який є батьківщиною декількох музичних жанрів мексиканської музики. Ніч в Веракрусе.
6-й день: Веракрус – Фабрика сигар – водопад Сальто-де-Эйипантла – Природний заповідник Нансияга-Катемако, ніч в Катемако. Вранці ми відвідаємо відому фабрику сигар – TE AMO. Фахівці стверджують, що мексиканські сигари цієї фабрики набагато якісніше, ніж кубинські сигари. Експорт цих сигар в Росії росте в геометричній прогресії. Тут вам проведуть цікаву екскурсію.
Після фабрики ми переїжджаємо знову в живописне місце, до одного з найкрасивіших водоспадів Мексики – Сальто-де-Эйипантла. Цей той самий водоспад, який також є ключовим в одному з кадрів знаменитого голлівудського фільму «Апокаліпсис». Звідси ми відправимося в містечко Нансияга – саму північну точку тропічних джунглів у світі. Різноманітність флори і фауни, мінеральні води, озеро – тут панує життя в гармонії з природою. За бажанням тут вам зможуть зробити традиційний ритуал очищення. Переїзд в Катемако – містечко шаманів і чаклунів.
Музеї Мехіко
7-й день: Катемако – Прогулянка на човнах – 300 км – Ла-Вента – Вільяермоса Катемако – це невелике містечко на березі однойменного озера в оточенні незайманої сельви з загостреними пагорбами, які дуже нагадують стародавні індіанські піраміди. Тут щорічно проходить з’їзд, на якому збираються шамани, травники, знахарі, цілителі, фахівці з амулетам, чаклуни чорної і білої магії з усіх кінців Мексики. Ми слелаем чудову прогулянку на місцевій човні по озеру Катемако. Звідси ми відправимося в знаменитий парк Ла-Вента, який славиться своїми гігантськими кам’яними головами – свідками епохи проматери всіх мезоамериканських культур – Ольмеки. Переїзд в Вильяэрмосу, ніч в готелі.
8-й день: Виьяэрмоса – 268 км – Паленке – Місоль Ха – Паленке Вільяермоса – столиця штату Табаско. Містечко, що є центром між двома туристичними зонами – Мехіко та Канкун. Переїзд в Паленке – найдавніші руїни майя, розташовані в штаті Чіапас. Огляд одного з найкрасивіших міст майя, повний загадкових будівель і стародавніх пам’яток. Побачите: Храм Хреста (сторінка відсутня). Саме тут знайшли могили “космонавта” – Імператора класичного періоду Майя – Пакаль II. Відвідування мальовничого водоспаду Місоль Ха. Прибуття туру в готель в Паленке.
9-й день: Паленке – 140 км – Бонампак – водоспад Веліб-Ха – Паленке Бонампак – один з найбільш мальовничих стародавніх міст майя, відомий завдяки своїм настінним кольоровим фрескам. Назва «бонампак» на мові майя означає «розмальована стіна», що дало місту його сучасна назва. Це стародавнє місто, що потопає в чиапанекской сельві, території індіанців лакандонів. Веліб-Ха – чарівний водоспад, де можна насолодитися прекрасними видами і скупатися. Повернення в готель в Паленке.
Музеї Мехіко
10-й день: Паленке – 430 км – археологічна зона Кохунлич – 70 км – лагуна Бакалар – Четумаль Тривалий переїзд в Кохунлич – велике городище цивілізації майя. Передбачається, що місто був перевалочним пунктом на перетині торгових шляхів через південь півострова Юкатан від Кампече, Ріо-Бек і міст на східному узбережжі, до півдня — регіону Ель-Петен на території сучасної Гватемали і Белізу. Стародавнє місто Кохунлич повністю змінює уявлення про культуру майя, унікальний у своїй невинності і красі. Бакалар – природний і історичний центр, відомий однойменним озером Бакалар. Переїзд в Четумаль – місто, раніше заселена індіанцями, є столицею штату Кінтана Роо. Місто, яке в давнину постійно піддавався нападам карибських піратів. Це один з небагатьох міст, неколонизированных іспанцями зважаючи на віддаленість регіону. Ніч Четумалі.
11-й день: Четумаль – Тулум – Сеноті – Рів’єра Майя або Канкун Тулум – один з найкрасивіших природних куточків Мексики, головний порт майя. Місто оточене з трьох боків кам’яними стінами, а з боку моря – важкодоступними скелями п’ятнадцятиметрової висоти, і є єдиним фортифікаційною спорудою імперії майя на узбережжі. Побачите Храм фресок, Храм спускається бога, Храм бога вітру, Храм моря. Рів’єра Майя – прибережна смуга Карибського моря, що простягнулася від Канкуна до Тулума. Неймовірні пляжі, бірюзові води Карибського моря, сельва, чисте морське повітря – все це перлина мексиканського узбережжя Рів’єра Майя. Саме тут знаходяться унікальні підземні карстові озера – сеноти, одне з яких ви відвідаєте.Після плавання в сеноті ви приходите в свій розкішний готель на Рив’єрі Майя або в Канкуні.
Трансфер в аеропорт в будь-який день.