• Русский
 • Українська
 • Візи в Австралію і Нову Зеландію

  Головна / Оформлення візи для українців в Києві / Візи в Австралію і Нову Зеландію

  Оформити візу в Австралію | віза в Нову Зеландію в Києві

  Вирішили відвідати батьківщину кенгуру? Тоді вам знадобиться віза в Австралію. Зробити це досить легко. Подати документи тепер можна не тільки в паперовому вигляді, а й за допомогою інтернету on-line, що істотно заощадить ваш час, так як консульство Австралії тепер знаходиться в Лондоні. А це додатковий час для пересилки документів і відповідно отримання самої візи. У посольстві Ваша заява розглядається в місячний термін. Термін, на який може бути відкрита віза, визначається індивідуально для кожного випадку. Зазвичай дозвіл на перебування в країні видають на 3, 6 або 12 місяців.

  На відміну від австралійської, віза в Нову Зеландію не так проста в оформленні. В процесі у вас можуть виникнути деякі труднощі з документами. Основна вимога полягає в тому, що всі довідки повинні бути подані англійською мовою. Причому переклад має зробити перекладацьке бюро. Також потрібно вказати повне ім’я перекладача і завірити документи нотаріально. Щоб уникнути можливих помилок, ви можете звернутися за допомогою до наших досвідченим співробітникам.

  Віза в Австралію для українців обов’язкове. У туристичній компанії Week-End знають, як оформити її швидко і якісно. Ви можете звернутися до нашого візового консультанту та отримати вичерпну інформацію.

  Існує кілька типів віз: короткострокова (одноразова поїздка):
  · Подорож;
  · навчання;
  · Бізнес;
  · Робота;
  · Транзит;
  · віза нареченої
  і довгострокова, якщо ви хочете жити в цій країні постійно.

  Якщо ви хочете оформити віза в Нову Зеландію, не отримавши відмову, ми допоможемо вам в цьому. Компанія Week-End пропонує оперативне оформлення і швидку доставку документів в посольство. Наші висококваліфіковані співробітники розглянуть будь-які варіанти вирішення поставлених завдань.

  Віза в Австралію

  250 доларів – під запрошення туриста
  350 доларів – під наше запрошення
  Термін розгляду від 4 тижнів. У вартість включено консульський збір, пересилання документів.

  Віза до Нової Зеландії

  400 доларів – під наше запрошення
  Термін розгляду 4 тижні. У вартість включено консульський збір, пересилання документів.

   ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС

   Вы можете отправить нам запрос и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

   ×